System do Zarządzania Zużyciem Mediów – RhinoAMI, to nowoczesny i niezawodny sposób zdalnego odczytu danych na temat rzeczywistego zużycia wszystkich mediów (energia elektryczna, woda, ciepło/zimno, gaz) w pojedynczych budynkach lub sieci obiektów rozproszonych w terenie.

Czytaj więcej...

Technologia zdalnej komunikacji M2M odgrywa kluczową rolę we współczesnych systemach automatyki zakładów przemysłowych, zwłaszcza przy obsłudze procesów produkcyjnych i przetwórczych.

Czytaj więcej...

M2M znajduje szerokie zastosowanie przy monitorowaniu obiektów rozproszonych w terenie, umożliwiając np. bieżące kontrolowanie poziomu zapełnienia zbiorników, czy silosów z różnymi materiałami (woda, zboże). W efekcie pozwala to podjęcie szybkiej i skutecznej reakcji w przypadku wystąpienia ewentualnych awarii układu pomiarowego.

Czytaj więcej...

System M2M zapewnia ciągły nadzór nad parametrami technicznymi i środowiskowymi, panującymi na zewnątrz oraz w nadzorowanych obiektach. Rozwiązanie to można zastosować do monitorowania  warunków klimatycznych (temperatura, wilgotność, ciśnienie), w różnych urządzeniach i pomieszczeniach technicznch, jak serwerownie, rozdzielnie elektryczne, szafy zasilająco-sterujące, gdzie dla poprawnej pracy tych urządzeń ważne są odpowiednie parametry środowiskowe.

Czytaj więcej...

Licznik przedpłatowy, to przede wszystkim proste i łatwe gospodarowanie zużyciem energii w domu lub mieszkaniu. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zakupu przezd odbiorcę indywidualnego danego medium całodobowo. Klient za pomocą systemu komputerowego może wykupić określoną ilość prądu, wody, ciepła i gazu, w systemie przedpłatowym (z ang. pre- przed, paid- opłacony).

Czytaj więcej...

Sieć M2M można zintegrować z dowolnym systemem informatycznym, służącym do zarządzania przedsiębiorstwem, tzw. systemy klasy ERP (ang. Enterprise Resource Planning), który na co dzień wykorzystywany jest w firmie. 

Pełna integracja z oprogramowaniem do zarządzania, umożliwia:

Czytaj więcej...

Jednym z podstawowych zastosowań sieci M2M jest monitorowanie parametrów kluczowych w procesie produkcyjnym. Dzięki czemu programy diagnostyczne, działając w oparciu o dane dostarczane z poszczególnych stanowisk, potrafią wykrywać wszelkie nieprawidłowości w ich działaniu.

Czytaj więcej...

Jego celem jest zdalny odczyt liczników wszystkich mediów (energia, woda, ciepło i gaz) w czasie rzeczywistym. 

Dzięki czemu odczyt wskazań liczników odbywa się bardzo szybko, bez udziału człowieka i bezpiecznie, minimalizując niemal do zera ryzyko ewentualnych błędnych odczytów.

Czytaj więcej...

rhino

 

Grinn Sp z o.o
ul. Wagonowa 2
53-609 Wrocław
Tel: (71) 722 33 20
Tel: (71) 738 22 90

Dane rejestrowe firmy:
NIP: 899-27-30-302
Regon: 020047322
KRS: 0000230049

Dział Techniczny:
Tel: (71) 722 33 49
E-Mail: techniczny@rhinohome.com

Dział Marketingu  i  Sprzedaży
Tel: (71) 722 33 26 
E-Mail: marketing@rhinohome.pl

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem